Hostel Premium | tanie noclegi w centrum Krakowa

-10%
ZNIŻKA 10% PRZY REZERWACJI ONLINE
lub
» Zapytanie o nocleg «

Dlaczego warto wybrać Hostel Premium?

Niskie ceny noclegu

Jeśli postanowiłeś zwiedzić miasto z grupką przyjaciół, zaproponujemy Ci nocleg w cenie 45 zł/za osobę w pokoju ośmioosobowym. Ceny pozostałych pokoi również pozytywnie Cię zaskoczą.

Sympatyczna i kompetentna obsługa

Nasz personel tworzą ludzie młodzi, sympatyczni i otwarci. Świetnie znają języki obce i zawsze chętnie doradzą, gdzie można się wybrać, by miło spędzić czas.

Komfortowe warunki

Dbamy o Twoją wygodę. W każdym pokoju jest łazienka, telewizor i dostęp do wi-fi. Co więcej, w hostelu mamy przytulny salon połączony z w pełni wyposażoną kuchnią oraz dwa stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu.

Gratisy i zniżki w hostelu

Lubimy sprawiać gościom niespodzianki. Jakie mamy dla Ciebie? Kawę i herbatę za darmo przez cały okres pobytu. A jeśli jesteś rodzicem, to specjalne zniżki na nocleg dla Twojego dziecka, a nawet, w wyznaczone dni, nocleg gratis!

Gratisy i zniżki poza hostelem

Potrafimy wszystko załatwić. Współpracujemy z punktami gastronomicznymi oraz siecią taksówek, dzięki czemu nasi goście mogą liczyć na specjalne zniżki na zamówione dania i przejazdy.

Doskonała lokalizacja

Nasz hostel znajduje się w samym centrum Krakowa. Dzięki temu wszędzie będziesz mieć blisko i nigdy nie będziesz się nudzić.

Gwarancja jakości

Młoda, profesjonalna obsługa

W naszym hotelu w Krakowie zatrudniamy głównie studentów. Młodzi, ambitni, bardzo dobrze znający języki obce pracownicy to gwarancja wysokiego poziomu obsługi, również osób zza granicy. To jednak nie wszystko. Kto bowiem zna miasto lepiej niż studenci? Z chęcią polecą oni miejsca, w których można niedrogo zjeść i miło spędzić czas.Wygoda na każdym kroku

Trudno uwierzyć, że niska cena idzie w parze z dobrą jakością? A jednak. U nas każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, co gwarantuje gościom wygodę i w pełni chroni ich prywatność.

Chciałbyś sprawdzić rozkład jazdy lub okoliczne atrakcje? Żaden problem. W pokojach działa wi-fi. Posiadamy ponadto dwa stanowiska komputerowe z Internetem. Rzecz jasna bezpłatne.
W hostelu zorganizowaliśmy również kuchnię, w której samodzielnie można przygotować posiłek i gdzie zawsze czeka darmowa kawa i herbata.Potwierdzona jakość

Najlepszym potwierdzeniem naszej jakości są oczywiście opinie gości. Cieszymy się, czytając pozytywne komentarze na temat naszych pracowników, serwowanych przez nas śniadań oraz czystych, ładnie wyposażonych pokoi. To dowód na to, że się sprawdzamy.